Kontakt

VÄLKOMMEN ATT KONTAKTA OSS!

Dagtid 07:00 – 18:00
Vid transportuppdrag sökes i första hand Christer Nilsson på tel. 011-31 26 20, dagtid 07.00-18.00.

Övrig tid och helgtid sökes i första hand Erik Alfredsson på 0705-12 88 12.

Kontaktuppgifter

Postadress:
Kvicksilvergatan 5

602 23 Norrköping

Leverans- & besöksadress:
Kvicksilvergatan 5
602 23 Norrköping

Tel: 011-31 26 20


E-post: info@alfredssontransport.com

Erik Alfredsson
011-31 26 23
0705-12 88 12
erik@alfredssontransport.com

 

Petra Karlqvist
Ekonomiansvarig
011-31 26 21
petra@alfredssontransport.com

Christian Kron

Transportledare
011-31 26 24
0733-10 35 03
christian.kron@alfredssontransport.com

Christer Nilsson
Transportledare
011-31 26 27
0703-31 26 21
christer@alfredssontransport.com

Magnus Alfredsson
011-31 26 26
0705-88 90 70
magnus@alfredssontransport.com

 

Stefan Ekman
011-31 26 28
stefan@alfredssontransport.com

Kontakta oss idag!

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.